SLUŽBY VĚŠTCŮ - Jan Filip - věštec

Přejít na obsah

SLUŽBY VĚŠTCŮ

Skryté stránky > MENU

- Věštci Jana Filipa - Věštění z karetVěštění z GeomantieHoroskopyVěštění z NombrologieMagická léčeníChiromantiePraktická i rituální magie


MILÍ PŘÁTELÉ, OD 1.5.2019 JIŽ NEPOSKYTUJI SVÉ SLUŽBY NOVÝM KLIENTŮM, Z DŮVODU OMEZENÍ KAPACITY MÉHO ČASU.
POSKYTUJI SVÉ SLUŽBY POUZE STÁLÝM KLIENTŮM, PROSTŘEDNICTVÍM V.I.P. ÚČTU.
POKUD JSTE JIŽ VYUŽILI MÝCH SLUŽEB A NEMÁTE V.I.P. PŘÍSTUP, MŮŽETE SI ZAŽÁDAT O PŘIDĚLENÍ V.I.P. STATUSU.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.


VYUŽIJTE SLUŽEB VĚŠTCŮ V MÉM TÝMU.
JSOU OPRAVDOVÝMI PROFESIONÁLI VE SVÉ PROFESI A DLOUHOU DOBU I MÝMI RÁDCI.

RENÁTA MARIE
Vzděláním jsem akademická malířka a filozofka, povoláním malířka, restaurátorka a věštkyně.
Hermetickými vědami, okultizmem, magií a věštěním se zabývám dlouhou řadu let. Začalo to v mládí, kdy při studiu malířství jsem se jako surrealistická malířka zabývala také studiem psychologie umění, jež vede k psychoanalýze a její praxi o nevědomí, snech, intuici, archetypech, o skryté realitě a vnímání nadreality vůbec apod. A tak jsem se jednoho dne potkala s tarotovými obrazy - se svým osudem!
Ukázalo se díky tomu, že má rozšířená fantazie, sklon k surrealizmu a skrytému světu, mé vize obrazů, které mě až obsedantně nutí je malovat, to vše, že je vlastně silné vnímání intuice a dar jasnozření, který se protlačil "na svět" skrze můj malířský talent.

Od toho dne jsem začala studovat hermetické vědy a vstoupila jsem do jistého Řádu a stala se neofytem, tedy učedníkem. Léta plynula a já v nich prošla několika víceletými cykly, přes teoretické i praktické studium magických technik a okultních věd, několika zkouškami a dosáhla jsem před rokem  Hodnosti  IV. stupně.
Otevřený dar jasnosluchu, hluboké znalosti teorie a praxe bílé, černé, červené i zelené magie, včetně evokací apod. a získaný stupeň hodnosti Řádu, to vše mi dává dnes právo tzv."sloužit", tedy je mi povoleno "čarovat, léčit i věštit" všem ostatním lidem.
Na cestě k mistrovství mi zbývá ještě dalších pět stupňů, ovšem vzhledem k tomu, že celé studium trvá 55 let, mám ještě dlouhou cestu před sebou.
Tak tedy dnes maluji a restauruji obrazy, věštím různými způsoby, hlavně vykládám karty, píšu, přednáším i učím. A jsem stále na cestě k POZNÁNÍ! Ráda se s každým, kdo touží skutečně "vědět", podělím.
TÝNA GERS
Výkladu karet se věnuji již několik let.
Každý člověk je jiný, proto pro každého mám jiný způsob výkladu...
V životě se nám dějí zvláštní věci. Nic není náhoda a vše má svůj smysl, kdo tento smysl v životě jednou pochopí a jeho úkol zde na zemi (karmický úkol), pak může býti opravdu štastný... Někdy si člověk nemusí být zcela jist, jestli jde tím správným směrem, a proto se může obrátit na mne s jakýmkoliv dotazem, budu ráda, když Vám budu moci jakkoliv pomoci.
Těšim se na Vaše dotazy.

  • Toužíte porozumět sami sobě a svému životu?
  • Hledáte příčinu vašich problémů?
  • Máte pocit, že to sami těžko zvládáte?
  • Nedaří se vám osobní či pracovní problémy řešit s nadhledem?
  • Trápí Vás nedorozumění v partnerských vztazích?
  • Hledáte odvahu, podporu či potvrzení Vašeho rozhodnutí?   
                          Objednejte se na mé služby...

Návrat na obsah